Voice To Text Czech (Čeština)

Add Punctuation

Say Insert
1
2 ↲↲
3 '
4 :
5 ,
6
7
8 !
9
10 .
11 ?
12 ;
13 *
14 ^
15 =
Text to speech (TTS) Read your text Notes in audio format
Tips: Select your language, rate adjust the speed of the selected voice will speak your transcribed text while the pitch governs how high or low the voice speaks.

Online Free Voice To Text v češtině (čeština)


Přenos hlasu na text nebo převod řeči na text je online systém rozpoznávání řeči. Teď už ne potřebujete psát pomocí klávesnice, stačí psát dikcí nebo mluvením. Je to rychlejší než metoda psaní. Tento systém bude užitečný pro autora, bloggera a spisovatele. K systému musíte připojit mikrofon a diktovat a náš systém převede váš hlas na text v reálném čase bez jakýchkoli poplatků. S tímto systémem vy můžete psát knihy, blogové příspěvky, články a dokonce ukládat přímo do formátu Microsoft word. Dokonce umíš psát e-mail a odeslat e-mail prostřednictvím našeho systému.

Respektujeme soukromí, takže se nemusíte bát ukrást svá data, protože vaše data ano neukládat na server. Všechna data se ukládají do paměti vašeho počítače.

Pokyny k použití hlasu pro textové zprávy

Nejprve připojte k počítači vysoce kvalitní mikrofon (pokud máte vestavěný mikrofon mohlo by to stačit).

Postup

  • 1. Klikněte na mikrofon
  • 2. Otevře se vyskakovací okno. Kliknutím povolíte webu poslouchat váš mikrofon. Klikněte na tlačítko Povolit. Otevře se pouze toto vyskakovací okno jednou. Jakmile to povolíte, nebude se znovu zobrazovat.
  • 3.Začněte diktovat. Mluvte pomalu a srozumitelně. Pro lepší umístění slov a zdůraznění správné dikce výsledky.

Nejčastější příčiny selhání jsou:

  • 1. Mikrofon není správně připojen nebo problém s hardwarem mikrofonu
  • 2. Náš web podporuje pouze nejnovější prohlížeč Google Chrome.
  • 3. Oprávnění k poslechu nebylo uděleno
  • Chrome poslouchá nesprávný mikrofon
  • 4. Chcete-li opravit poslední 2 problémy, klikněte na malou ikonu fotoaparátu v adresním řádku prohlížeče (objeví se po kliknutí na mikrofon) a tam nastavte oprávnění na Allow voicetotext.org a vyberte správný mikrofon z rozevíracího seznamu.

Kdo může mít prospěch?

Každý, kdo je unavený nebo těžce pracuje na psaní (například autor a spisovatel) psaní kláves může být užitečné pro voicetotext.org. Pomůže to také konkrétním lidem, kteří nějaké mají fyzického stavu nebo kvůli věku.

Co je rozpoznávání řeči?

Nástroj pro rozpoznávání řeči je software pro převod řeči na text nebo online řeč rozpoznávací nástroj, který je navržen tak, aby nabízel přepis živého diktátu vaším hlasem v reálném čase. Tyto typy nástrojů nevyžadují žádné psaní nebo fyzickou námahu, jako je psaní nebo psaní. Operují pouze na základě hlasu uživatele a poté nabídnout napsanou verzi tohoto diktátu.

Časté dotazy ?


Jak mohu psát hlasem?

Můžete psát hlasem otevřením našeho nástroje voicetotext.org. Klikněte na „ikonu mikrofonu“, udělte přístup ke svému mikrofonu a začnete svůj hlas přepisovat do textu.

Jak mohu zapnout hlas na text?

Chcete-li zapnout hlasový přenos textu, stačí stisknout tlačítko „Ikona mikrofonu“, umožnit systému zaregistrujte se a udělte přístup ke svému mikrofonu. Poté můžete začít mluvit nahlas. Systém uslyší, co vy říkají a automaticky píší slova na obrazovku.

Co znamená hlasové zadávání?

Hlasové zadávání znamená, že můžete psát nějaký text pomocí zvuku nebo hlasu namísto pomocí klávesnice nebo pera. Používání hlasu místo klávesnice pomáhá vyhnout se překlepům a neefektivnosti.

Co je technologie převodu řeči na text?

Technologie převodu řeči na text převádí mluvená slova na text. Konverze z vašeho zvuk k textu se provádí současně a pomáhá vám psát rychleji a vyhnout se překlepům a případným chybám rozptýlení.