Voice To Text Polish

Add Punctuation

Say Insert
1
2 ↲↲
3 '
4 :
5 ,
6
7
8 !
9
10 .
11 ?
12 ;
13 *
14 ^
15 =
Text to speech (TTS) Read your text Notes in audio format
Tips: Select your language, rate adjust the speed of the selected voice will speak your transcribed text while the pitch governs how high or low the voice speaks.

Darmowy głos na tekst w języku polskim online


Głos na tekst lub mowa na tekst to internetowy system rozpoznawania mowy. Teraz nie musisz pisać za pomocą klawiatury, po prostu piszesz za pomocą dyktowania lub mówienia. Jest szybsza niż metoda pisania. System ten będzie pomocny dla autora, blogera i pisarza. Musisz podłączyć mikrofon do systemu i dyktuj, a nasz system konwertuje Twój głos na tekst w czasie rzeczywistym, bez żadnych opłat. Dzięki temu systemowi Ty może pisać książki, wpisy na blogach, artykuły, a nawet zapisywać je bezpośrednio w formacie Microsoft Word. Nawet ty możesz pisać e-mail i wyślij e-mail za pośrednictwem naszego systemu.

Szanujemy prywatność, więc nie musisz się martwić, że ukradniesz swoje dane, bo tak się stało nie zapisywać na serwerze. Wszystkie dane są zapisywane w pamięci przechwytującej komputera.

Instrukcje używania głosu do tekstu

Najpierw podłącz wysokiej jakości mikrofon do komputera (jeśli masz wbudowany mikrofon może wystarczy).

Kroki, które należy wykonać

  • 1.Kliknij mikrofon
  • 2. Otworzy się wyskakujące okienko, kliknij, aby umożliwić witrynie słuchanie Twojego mikrofonu. Kliknij „Zezwalaj”. Otwiera się tylko to wyskakujące okienko jeden raz. Po zezwoleniu nie będzie się już więcej wyświetlać.
  • 3.Zacznij dyktować. Mów powoli i wyraźnie. Rozdzielaj słowa i podkreślaj poprawną dykcję, aby było lepiej wyniki.

Najczęstsze przyczyny awarii to:

  • 1. Mikrofon nie jest prawidłowo podłączony lub występuje problem sprzętowy z mikrofonem
  • 2. Nasza strona internetowa obsługuje wyłącznie najnowszą przeglądarkę Google Chrome.
  • 3. Nie udzielono pozwolenia na słuchanie
  • Chrome słucha niewłaściwego mikrofonu
  • 4. Aby naprawić 2 ostatnie problemy, należy kliknąć małą ikonę aparatu w pasku adresu przeglądarki (pojawi się po kliknięciu mikrofonu) i tam ustaw pozwolenie na Zezwalaj na Voicetotext.org i wybierz właściwy mikrofon z listy rozwijanej.

Kto może skorzystać?

Każdy, kto jest zmęczony lub ciężko pisze na klawiaturze (np. autor lub pisarz) wpisywanie klawiszy może okazać się przydatne na stronie Voicetotext.org. Będzie to również pomocne dla konkretnych osób, które je mają stan fizyczny lub ze względu na wiek.

Co to jest rozpoznawanie mowy?

Narzędzie do rozpoznawania mowy to oprogramowanie zamieniające mowę na tekst lub mowę online narzędzie do rozpoznawania, które umożliwia transkrypcję nagrania na żywo za pomocą Twojego głosu w czasie rzeczywistym. Narzędzia tego typu nie wymagają pisania ani wysiłku fizycznego, takiego jak pisanie na klawiaturze lub pisanie. Działają wyłącznie na podstawie głosu użytkownika, a następnie oferują przepisaną na maszynie wersję tego dyktanda.

Często zadawane pytania?


Jak mogę pisać głosem?

Możesz pisać głosem, otwierając nasze narzędzie Voicetotext.org. Kliknij „Ikona mikrofonu”, przyznaj dostęp do swojego mikrofonu, a rozpoczniesz transkrypcję swojego głosu na tekst.

Jak włączyć głos na tekst?

Aby włączyć głos na tekst, po prostu naciśnij przycisk „Ikona mikrofonu”, poczekaj, aż system zarejestruj się i przyznaj dostęp do swojego mikrofonu. Następnie możesz zacząć mówić głośno. System usłyszy co Ty mówią i automatycznie zapisują słowa na ekranie.

Co oznacza pisanie głosowe?

Pisanie głosowe oznacza, że ​​możesz wpisać tekst, używając dźwięku lub głosu zamiast za pomocą klawiatury lub pióra. Używanie głosu zamiast klawiatury pomaga uniknąć błędów ortograficznych i nieefektywności.

Co to jest technologia zamiany mowy na tekst?

Technologia mowy na tekst przekształca wypowiadane słowa na tekst. Konwersja z Twojego dźwięk na tekst odbywa się jednocześnie i pomaga pisać szybciej i uniknąć błędów podczas pisania i ewentualnych zakłócenia.