Voice To Text Ukrainian (українська)

Add Punctuation

Say Insert
1
2 ↲↲
3 '
4 :
5 ,
6
7
8 !
9
10 .
11 ?
12 ;
13 *
14 ^
15 =
Text to speech (TTS) Read your text Notes in audio format
Tips: Select your language, rate adjust the speed of the selected voice will speak your transcribed text while the pitch governs how high or low the voice speaks.

Безкоштовний голосовий обмін повідомленнями українською мовою онлайн


Голос до тексту або голос до тексту – це онлайнова система розпізнавання мовлення. Тепер ні потрібно вводити за допомогою клавіатури, ви просто вводите текст за допомогою диктату або розмови. Це швидше, ніж метод набору тексту. Ця система стане у нагоді автору, блогеру та письменнику. Вам потрібно підключити мікрофон до системи та диктуйте, і наша система перетворює ваш голос у текст у режимі реального часу без жодної плати. За допомогою цієї системи ви можна писати книги, дописи в блогах, статті та навіть зберігати безпосередньо у форматі Microsoft Word. Навіть ти вмієш писати електронною поштою та надішліть електронний лист через нашу систему.

Ми поважаємо конфіденційність, тому вам не потрібно турбуватися про крадіжку ваших даних, тому що ваші дані це зробили не зберігати на сервері. Усі дані зберігаються в пам’яті вашого комп’ютера.

Інструкції щодо використання голосу для тексту

По-перше, підключіть високоякісний мікрофон до ПК (якщо у вас є вбудований мікрофон це може бути досить добре).

Дії, які слід виконати

  • 1.Натисніть мікрофон
  • 2. Відкриється спливаюче вікно, клацніть, щоб дозволити веб-сайту прослуховувати ваш мікрофон. Натисніть «Дозволити». Тільки це спливаюче вікно відкрито одного разу. Після того як ви дозволите, воно більше не відображатиметься.
  • 3. Почніть диктувати. Говоріть повільно і чітко. Розділіть слова та краще підкресліть правильну дикцію результати.

Найчастішими причинами збоїв є:

  • 1. Мікрофон не підключено належним чином або апаратна проблема з мікрофоном
  • 2. Наш веб-сайт підтримується лише найновішим браузером Google Chrome.
  • 3. Дозвіл на прослуховування не надано
  • Chrome слухає не той мікрофон
  • 4. Щоб вирішити останні 2 проблеми, вам слід натиснути маленьку піктограму камери в адресному рядку браузера (з’явиться після того, як ви клацнете мікрофон) і там установіть дозвіл на Allow voicetotext.org і виберіть правильний мікрофон зі спадного списку.

Хто може отримати користь?

Будь-хто, хто втомився або важко друкує (наприклад, автор і письменник) звичайної набір клавіш може виявитися корисним для voicetotext.org. Це також буде корисно для конкретних людей, у яких вони є фізичний стан або через вікові проблеми.

Що таке розпізнавання мовлення?

Інструмент розпізнавання мовлення – це програма для перетворення мовлення в текст або онлайн-мовлення інструмент розпізнавання, розроблений, щоб запропонувати транскрипцію живого диктування вашим голосом у реальному часі. Ці типи інструментів не вимагають набору тексту чи фізичних зусиль, як набір тексту чи письмо. Вони діють виключно на основі голосу користувача, а потім запропонувати надруковану версію цього диктанту.

Часті запитання?


Як я можу друкувати голосом?

Ви можете друкувати голосом, відкривши наш інструмент voicetotext.org. Натисніть «Піктограма мікрофона», надайте доступ до свого мікрофона, і ви почнете транскрибувати свій голос у текст.

Як увімкнути голос для передачі тексту?

Щоб увімкнути перетворення голосу в текст, просто натисніть кнопку «Піктограма мікрофона», дозвольте системі зареєструватися та надати доступ до свого мікрофона. Потім можна починати говорити голосно. Система почує те, що ви вимовляють і автоматично пишуть слова на екрані.

Що означає голосовий ввід?

Голосовий набір означає, що ви можете вводити текст, використовуючи звук або голос замість за допомогою клавіатури або пера. Використання голосу замість клавіатури допомагає уникнути орфографічних помилок і неефективність.

Що таке технологія мовлення в текст?

Технологія мовлення в текст перетворює вимовлені слова в текст. Перетворення з вашого перетворення звуку в текст виконується одночасно й допомагає вам писати швидше й уникати помилок при наборі й можливого відволікання.